Decyzja w sprawie cyklu zajęć "Jak ryba w wodzie - nauka płwania metodą Halliwick"

plywalnia-os

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Decyzja w sprawie bezpłatnego cyklu zajęć "Jak ryba w wodzie - nauka pływania metodą Halliwick" została podjęta.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Młodych Pływaków i wspierających jak zawsze Opiekunów oraz z uwagi na surowe wytyczne Ministerstwa Sportu, dotyczące organizacji aktywności na basenach (max. 4 osoby na torze) - zamykamy cykl bezpłatnych zajęć "Jak ryba w wodzie -nauka pływania metodą Halliwick".

Wszystkim młodym i dorosłym Uczestnikom oraz niezastąpiąnej pani Izabelii dziękujemy za radosne chwile nauki i zabawy spędzone na Krytej Pływalnii MOSiR w Oświęcimiu.

Szczególne podziękowania składamy Fundacji PZU, dzięki której niemożliwe staje się możliwe.

Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i kolejnych sukcesów pływackich!

Do zobaczenia!

Organizator                                                                                                 Partner Fundacja PZU

pomocna-dlon-logo                                                       logo-fundacja_duze_podstawowe_poziomprawa_rgb

Ama i Bajka w akcji!