Dogoterapia z Pomocną Dłonią - BIS

dogoterapia-pomocna-dlon-pzu

Już drugi raz w tym roku z przyjemnością ogłaszamy zapisy na bezpłatne zajęcia z dogoterapii dla dzieci z terenu gminy Oświęcim. Tym razem wspiera nas Fundacja PZU.

Serdecznie zapraszamy dzieci zamieszkujące Broszkowice, Babice, Brzezinkę, Pławy, Harmęże, Rajsko, Grojec, Łazy, Zaborze, Porębę Wielką, Włosienicę, Stawy Monowskie, Dwory II do uczestnictwa w cyklu 10 bezpłatnych zajęć z dogoterapii prowadzonych przez certyfikowanego Dogoterapeutę. Terapeutycznego wsparcia udzielą dwa czarujące czworonogi - Ama i Bajka. Z tą dwójką "murowany" uśmiech na twarzach Waszych pociech!

img_20200627_095659

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Do zgłoszenia udziału wystarczy posiadanie przynajmniej jednego z wymienionych dokumentów:

• orzeczenia o niepełnosprawności
  • opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju
  • opinii z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
  • zaświadczenia lakarskiego  ze wskazaniami do udziału w  dogoterapii

Zajęcia odbędą się w:

Centrum Kompleksowej Diagnozy i Terapii Progres

ul. Unii Europejskiej 10

32-600 Oświęcim

Zapisy pod numerem telefonu +48 799 931 268

Liczba miejsc ogrniczona!

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania udziału!

Aktualizacja 02.09.2020 r.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi zajęciami. Informujemy o braku wolnych miejsc!

Uczestnikom życzymy wielu sukcesów i niezapomnianych chwil z Amą i Bajką.

Organizator                                                      Projekt sfinansowany ze środków Fundacji PZU

pomocna-dlon-logologo-fundacja_duze_podstawowe_poziomprawa_rgb

3...2...1... Hipoterapia z Pomocną Dłonią - START!